Tlač Kurzy Kurzy

pravidelne organizujeme, mierne pokročilí

Pokročilá práca s digitálnou zrkadlovkou

Tento kurz je určený pokročilejším fotoamatérom, ktorí už zvládli základnú obsluhu svojej zrkadlovky a chcú sa zdokonaliť a hlavne získať istotu. Dozviete sa, ako vyžmýkate zo svojej zrkadlovky maximum aj v náročných podmienkach a ako sa správne pripraviť na „zamrazenie“ okamihu, ktorý sa už nikdy nemusí zopakovať.

 

photovia.sk

Získajte fantastické informácie

o tejto téme okamžite.

Pozrite si kurz online.

 

Absolvent kurzu získa dostatočný základ a sebavedomie pre vlastnú fotografickú tvorbu. Nadobudne komplexnú zručnosť so svojou zrkadlovkou a naučí sa predpokladať ideálne nastavenia za každej fotografickej situácie. Dobré zábery  tak prestávajú byť dielom náhody.

 

Z najkritickejších tém dostanete odpovede napríklad na otázky:

  • ako pracovať s najdôležitejšími veličinami ako je clona, čas alebo citlivosť ISO
  • ako spracovať formát RAW
  • ako správne posúdiť svetelné podmienky
  • ako si správne zvoliť objektív vzhľadom na spôsob využitia
  • aké sú základné pravidlá kompozície
  • ako používať blesk
  • aké sú najčastejšie chyby a ako sa im vyhnúť
foto kurz

Termín: 

Celý priebeh kurzu je založený na interaktivite lektora s účastníkmi. Kurz je celodenný a je rozdelený do praktických aj teoretických etáp. To znamená, že si nadobudnuté vedomosti aj v praxi vyskúšate. Počas celej doby bude k dispozícii trpezlivá modelka a samozrejme lektor pre vaše individuálne konzultácie.

 

foto kurz

Cena kurzu: 119€

V cene je zahrnuté: lektor, modelka, organizácia, káva, čaj, nealko

 

Počet účastníkov:

limit jednej triedy je 8 žiakov. (min. 4)

 

Kostra kurzu:

9:45 – 10:00 stretnutie v našom ateliéri

10:00 - 17.30 - teoretická príprava a fotografovanie

17:30 – 18:00 rekapitulácia a diskusia, rozbor fotografií

 

Miesto konania:

Kurz bude prebiehať v našej učebni, v mieste nášho fotoateliéru. Kontakt a adresa tu.

 

foto kurz

 

Pre koho je kurz určený:

Účastník kurzu by mal ovládať základnú obsluhu svojej zrkadlovky a orientovať sa v základných fotografických termínoch. Pre úplných začiatočníkov a čerstvých majiteľov odporúčame kurz Základy práce s digitálnou zrkadlovkou.

 

Na čo nezabudnúť:

Na tento kurz vám doporučujeme vziať si svoj digitálny fotoaparát, na ktorom si v praxi najlepšie vyskúšate a overíte všetky nové poznatky. Využiť môžete aj bezplatnú možnosť zapožičania, ktorá prebieha na základe rezervácie, prípadný záujem preto prosím uveďte pri objednávke. Nezabudnúť na pamäťovú kartu, dobre nabitý akumulátor a pre každý prípad aj návod. Nemala by chýbať dobrá nálada.

 

foto kurz darček

Absolventom tohto kurzu odporúčame:

Absolvent je pripravený plnohodnotne zvládnuť ktorýkoĺvek z našich tématických kurzov alebo workshopov. (Fotografovanie zvierat v Bavorskom lese, Portrét a práca v ateliéri ... )

 

Prečo si vybrať naše služby

Lektori nášho seminára sú skúsení odborníci, podelia sa s vami nielen o fotografické a technické znalosti, ale hlavne o bohaté skúsenosti s potrebami a problémami bežných fotoamatérov. Výukové materiály sú vypracované s dôrazom na každú úroveň, preto sa nemusíte báť nezrozumiteľnosti, či prílišnej odbornosti výkladu. Kurz prebieha v príjemnom prostredí a priateľskej atmosfére s profesionálne vybavenou učebňou a fotografickým ateliérom.

 

 

photovia.sk Veľké množstvo kvalitných informácii k tejto téme najdete aj v tomto výukovom videu.

 

foto kurz zlavaPrihlásiť na kurz