Foto kurzy

Názov kurzu:
Dátum od:
Náročnosť:
Dátum do:
pravidelne organizujeme
mierne pokročilí
Portrét a prirodzené svetlo

Ak nie ste prívržencom bleskov, komplikovaných svetelných scén, uprednostňujete prirodzené svetlo v jeho čistej podobe, tento workshop je určený pre vás.

pravidelne organizujeme
mierne pokročilí
Beauty portrét v exteriéri, štúdiové svetlo & systémový blesk

Každý fotograf, či už portrétu, módy alebo aj reportáže časom dospeje k tomu, že hľadá spôsoby akými by zdokonalil svoje fotografie a odlíšil ich od ostatných.

pravidelne organizujeme
náročnosť základná
Základy práce s digitálnou zrkadlovkou

Ste čerstvým majiteľom digitálnej zrkadlovky? Vyrútilo sa na Vás množstvo termínov z návodu, ktorým presne nerozumiete? Nechajte sa previesť základmi tejto problematiky. Rýchlo a efektívne sa zoznámite s Vašou zrkadlovkou a zorientujete sa vo fotografickej terminológii. Vysvetlíme Vám ako vaša zrkadlovka pracuje a zoznámime Vás so základmi digitálnej fotografie.

 

pravidelne organizujeme
mierne pokročilí
Pokročilá práca s digitálnou zrkadlovkou

Tento kurz je určený pokročilejším fotoamatérom, ktorí už zvládli základnú obsluhu svojej zrkadlovky a  chcú sa zdokonaliť a hlavne získať istotu. Dozviete sa, ako vyžmýkate zo svojej zrkadlovky maximum aj v náročných podmienkach a ako sa správne pripraviť na „zamrazenie“ okamihu, ktorý sa už nikdy nemusí zopakovať.

pravidelne organizujeme
mierne pokročilí
Fotografovanie zvierat v Bavorskom lese

Radi by sme všetkých záujemcov o fotografovanie zvierat pozvali na atraktívny fotografický workshop. Strávte s nami niekoľko príjemných dní v krásnej prírode národného parku v Nemecku a vytvorte pútavé fotografie zvierat , ktoré by sa vám inde podarili len ťažko.

 

Jedinečný relax a zážitok.

1 2 3 4