Tlač Aktuality Aktuality

Portrét, tradičné aj nové prístupy svietenia

Asi najčastejším dôvodom pre kúpu digitálneho fotoaparátu je naša rodina. Preto je portrétna fotografia jedna z najrozšírenejších vôbec. Ak sa chcete naučiť tvoriť dokonalé portréty v amatérskom prostredí, ale zároveň získať kontrolu nad prácou v profesionálnom štúdiu je tento prakticky zameraný kurz venovaný práve Vám.

Uplatniť svoje predstavy a vízie a vedieť ich zhmotniť do reálnej formy je prirodzenou túžbou väčšiny kreatívnych ľudí. Fotografia je oblasť, ktorá to rozhodne umožňuje a súčasná digitálna éra nám v tom výrazne pomáha a otvára dvere do nových dimenzií.

 

Kurz, ktorý sme pre vás pripravili, predstavuje zaujímavú možnosť preniknúť do sveta tvorivého fotografického portrétu a za pomoci skúseného lektora, príťažlivej modelky, špičkovo vybaveného ateliéru a skupiny podobných nadšencov si vyskúšať vytvoriť fotografické práce podľa svojich predstáv a na profesionálnej úrovni. Zameranie tohto kurzu je hlavne na prácu so svetlom, jeho možnosti a trendy. Pretože svetlo je vo fotografii to najdôležitejšie.

foto kurz portrét

foto kurz

 

Viac informácií a galériu nájdete v sekcii kurzy

 

 

Tešíme sa na stretnutie.

 

team skolafotografie.sk