Tlač Kurzy Kurzy

pravidelne organizujeme, náročnosť základná

Základy programu Adobe Lightroom

lightroom kurz

Adobe Lightroom je dnes považovaný za štandard v spracovaní digitálnej fotografie a minimálne každý, kto sa seriózne či menej seriózne venuje fotografii sa skôr či neskôr s týmto výborným a komplexným programom určeným pre katalogizáciu a editáciu Vašich fotografií stretne. Ak sa práve nechcete vydať na strmú cestu samoštúdia, tak potom je tento kurz určený práve Vám. Prevedieme Vás tými najdôležitejšími časťami programu a pridáme niekoľko užitočných tipov a trikov, ktoré Vám uľahčia prácu s Adobe Lightroom.

 

Obsah kurzu:

Naučte sa základy Adobe Lightroom v dvoch dňoch. Tento workshop sa zameriava na najpodstatnejšie časti programu kde môžete usporiadať, upravovať, opravovať a vylepšovať fotografie. Od importovania a organizáciu až po možnosti vylepšenia fotografií a export. Naučte sa pracovať efektívnejšie tým, že pracuje na viacerých fotografiách naraz a používajte prednastavené nástroje. Naučte sa vytvárať JPEG a ďalšie kópie vašich fotografií a zdieľať ich s ostatnými.

Trvanie kurzu:

17.10. a 18.10 (dva dni)

 

Kostra kurzu:

15:45 – 16:00 stretnutie v našej učebni

16:00 – 19:30 teoretický výklad a praktická práca s programom

19:30 – 20:00 rekapitulácia a diskusia

 

Cena kurzu: 79€

V cene je zahrnuté: lektor, organizácia, káva, čaj, nealko, technické vybavenie

 

Počet účastníkov:

Náš prístup je individuálny, preto limit jednej triedy je 8 žiakov.

 

lightroom

Vdýchnite Vašim fotkám život !

 

Na čo nezabudnúť:

Na tento kurz vám doporučujeme vziať si svoj notebook (PC alebo Mac), na ktorom si v praxi najlepšie vyskúšate a overíte všetky nové poznatky (nieje podmienkou). Nemala by chýbať dobrá nálada. Skúšobnú verziu tohto programu si môžete bezplatne stiahnuť tu.

 

Miesto konania:

Kurz bude prebiehať v našej učebni, v mieste nášho fotoateliéru. Kontakt a adresa .

 

Pre koho je kurz určený:

Pre všetkých, ktorí si chcú uľahčiť prácu s organizáciou a úpravou fotografií, chcú sa naučiť spracovávať formát RAW a tiež vytvárať efektné online a tlačové prezentácie svojich fotografií.

 

lightroom kurz

Prečo si vybrať naše služby

Lektori nášho seminára sú skúsení odborníci, podelia sa s vami nielen o fotografické a technické znalosti, ale hlavne o bohaté skúsenosti s potrebami a problémami bežných fotoamatérov. Výukové materiály sú profesionálne vypracované s dôrazom na každú úroveň, preto sa nemusíte báť nezrozumiteľnosti, či prílišnej odbornosti výkladu. Kurz prebieha v príjemnom prostredí a priateľskej atmosfére s profesionálne vybavenou učebňou.

 

photovia.sk

Získajte fantastické informácie o tejto téme okamžite.

Pozrite si foto kurz online.

foto kurz zlavaPrihlásiť na kurz