Tlač Aktuality Aktuality

Zadarmo foto kurz od Absolut IT

My, v spoločnosťi Absolut IT si uvedomujeme, že na ceste k dobrým fotografiám je dôležité kvality fotoaparátu vyvážiť kvalitou vedomostí.  Vieme, že prvé kroky so zrkadlovkou niesú jednoduché a môžu priniest sklamanie. Spokojnosť zakaznika je ale pre nás dôležitá. Rozhodli sme sa preto pre každeho z Vás rezervovať miesto na fotokurze v najprestížnejšej fotoškole zadarmo! Profesionálny lektori, individuálny prístup, nadštandartné vybavenie a prepracovaná metodika sú zárukou, že od začiatku budete zo svojich fotografií nadšený.

foto kurz Trvanie kurzu 5 hodín - do poslednej minúty pripravený program plný praktických cvičení
foto kurz Učebňa - kurz prebieha v dobre vybavených priestoroch vytvorených práve na tento účel
foto kurz Lektor - kurzy organizujeme pravidelne, naši lektori tak získavajú nenahraditelné skúsenosti s bežnými potrebami začínajúcich fotoamatérov
foto kurz Naučíme vás fotiť - výklad je výhradne zameraný na rozvoj fotografických zručností, a obsluhu fotoaparátu Nestrácame Váš čas s prezentaciou ďaľších fotoaparátov a pod.

Kurz Základy práce s digitálnou zrkadlovkou

Digitálne zrkadlovky dnes už nie sú výsadou len profesionálnych fotografov. Vývoj v tejto oblasti sprístupnil tieto skvelé fotografické aparáty širokej verejnosti a navždy tak posunul kvalitatívne možnosti amatérskej fotografie.

foto kurz

Počas kurzu Vám radi názorne a zrozumiteľne  pomôžeme prekonať tieto úvodné úskalia a pomôžeme Vám vkročiť do tohto zaujímavého sveta, ktorým fotografia bezpochyby je. Presvedčíme Vás, že zložité to je len na prvý pohľad.

 

Tento kurz je teraz zadarmo pre všetkých, ktorí si zakúpia zrkadlovku Canon EOS 600D + EF18-55 na www.absolutit.sk

 

viac informácii o samotnom kurze nájdete TU

 

Stačí si potom už len vybrať termín kurzu a pri registrácii použiť kód z darčekového kupónu.

 

priestory SkolaFotografie.sk

na stretnutie sa teší: tím SkolaFotografie.sk