Tlač Kurzy Kurzy

pravidelne organizujeme, náročnosť základná

Intenzívny fotovíkend pre začiatočníkov

Mnohí z nás často krát z rôznych dôvodov oprednostíme intenzívnejšiu formu získania zručností a vedomostí.  Ak ste začiatočník a potrebujete čo najskôr realizovať svoje predstavy, je tento intenzívny trojdňový foto kurz určený práve Vám.

Dozviete sa všetko podstatné a zároveň si to na množstve praktických cvičení vyskúšate.

 

Naučíte sa ovládať svoju zrkadlovku. Pomenujeme si všetky typické situácie, s ktorými sa ako fotograf budete pravidelne stretávať a sami sa presvedčíte, čo pri nich funguje najlepšie. Pojmy ako clona, expozičný čas a ISO prestávajú byť tabu, naopak stávajú sa z nich úžasné kreatívne nástroje. Zistíte čo je to správna kompozícia a v akej významnej miere vie ovplyvniť atraktivitu fotografie.

 

photovia.sk

Získajte fantastické informácie

o tejto téme okamžite.

Pozrite si kurz online.

 

Získate množstvo nových pohľadov, nápadov a inšpirácie pre vašu tvorbu. V priebehu troch dní zmeníte svoj doterajší pohľad na fotografiu a zistíte, že je skutočne možné rozhodovať o tom, ako bude fotografia vyzerať. Ušetríte si tak niekoľko mesiacov samoštúdia a svoju zrkadlovku začnete využívať naplno.

 

Tento intenzívne orientovaný kurz v sebe kombinuje obsah kurzu Základy práce so zrkadlovkou a kurz Pokročilá práca so zrkadlovkou. Tie potom ďalej rozširuje hlavne na tému portrétnej fotografie.

foto kurz

foto kurz

Cena kurzu: 179€

V cene je zahrnuté: lektor, modelka, organizácia, káva, čaj, nealko

 

Počet účastníkov:

Náš prístup je individuálny, preto limit jednej triedy je 8 žiakov (min. 4).

 

Trvanie kurzu:

piatok– 16:00 – 19:00

sobota 10:00 – 18:00

nedeľa 10:00 - 16:00

 

Miesto konania:

Kurz bude prebiehať v našej učebni a priľahlom okolí, v mieste nášho fotoateliéru. Kontakt a adresa tu.

Pre koho je kurz určený:

Kurz je určený pre všetkých, ktorý chcú začať fotografovať so zrkadlovkou akejkoľvek značky.

 

Na čo nezabudnúť:

Na tento kurz vám doporučujeme vziať si svoj digitálny fotoaparát, na ktorom si v praxi najlepšie vyskúšate a overíte všetky nové poznatky. Využiť môžete aj bezplatnú možnosť zapožičania, ktorá prebieha na základe rezervácie, prípadný záujem preto prosím uveďte pri objednávke. Nezabudnúť na pamäťovú kartu, dobre nabitý akumulátor a pre každý prípad aj návod. Nemala by chýbať dobrá nálada.

 

Prečo si vybrať naše služby

Lektori nášho seminára sú skúsení odborníci, podelia sa s vami nielen o fotografické a technické znalosti, ale hlavne o bohaté skúsenosti s potrebami a problémami bežných fotoamatérov. Výukové materiály sú vypracované s dôrazom na každú úroveň, preto sa nemusíte báť nezrozumiteľnosti, či prílišnej odbornosti výkladu. Kurz prebieha v príjemnom prostredí a priateľskej atmosfére s profesionálne vybavenou učebňou.

foto kurz zlava

 Prihlásiť na kurz