Tlač Kurzy Kurzy

pravidelne organizujeme, mierne pokročilí

Ako sa fotí dievča pre Playboy

Ako sa fotí dievča do Playboya? Aké to je? Pripravili sme workshop s charizmatickým fotografom Lubom Špirkom pre ľudí, ktorí s fotobrandžou nemajú nič spoločné, okrem vášne fotografovať. Dvanásť účastníkov sa vyberie v priebehu apríla na atraktívne miesto fotiť ženské akty. Nebolo by na tom možno nič zvláštne, keby to bola skupina profesionálov či nezávislých umelcov, ktorí si idú robiť svoju prácu. Lenže skupinu, o ktorej je reč, budú tvoriť ľudia z inej brandže, ktorých chlebom každodenným je niečo úplne iné. Spoločným znakom všetkých bude však fakt, že fotografovanie je niečo, čomu úprimne a v tom najlepšom zmysle slova, jedného dňa všetci doslova podľahli.

foto akt

Workshop organizovaný len raz do roka!

Jedinečný zážitok ! Výborný lektor ! Skúsenosti, ktoré inak nezískate !

 

Väčšina užívateľov hľadá vo fototechnike rôzne nuansy, detaily a šance, ktoré im digitálne zrkadlovky dnes ponúkajú. A v určitom okamihu sa zhodnú na tom, že ich dovtedajšie fotenie je síce fajn, ale že by radi postúpili o nejaký ten vedomostný stupeň vyššie. Príležitosťou je tento workshop organizovaný v spolupráci s profesionálnym fotografom Ľubom Špirkom. Fotograf Lubo Špirko, má bohaté skúsenosti v obore a je autorom fotografií pre tento titul na domácej scéne aj v zahraničí. Počas workshopu sa budeme učiť jemnému umeniu zvanému žensk

foto kurz

Čo urobia svetlá, uhly pohľadu, správny okamih či rôzne expozície? To všetko sa dozviete. Zároveň pod vedením skúseného fotografa zhotovíte fotografie za ktoré by sa nemusel hanbiť žiaden profesionál.

Cena kurzu: 249€ využite akciu first minute a získajte zľavu)

 

V cene je zahrnuté: lektor, organizácia, modelka, prenájom exkluzívnych priestorov a ďalšie potrebné vybavenie

 

Modelka: pózovať nám bude krásna a skúsená Stanka Kopáčková galéria modelky

 

Počet účastníkov: Náš prístup je individuálny, preto limit workshopu je 10 účastníkov.

 

Termín a čas:

23.3.2012 od 10:00 do 17:00

 

Miesto konania: Opäť sme zabezpečili atraktívne miesto.

foto akt

foto akt

Školafotografie.sk je jedinečná škola, kde úspešní profesionáli v obore zdieľajú svoje know-how a odhaľujú postupy, ktoré stoja za vznikom pútavých fotografií. Dali sme si za cieľ sprostredkovať pohľad „za oponu“ a zbaviť tak krásne a pútavé fotografie aury tajomstva, ktorá ich obklopuje. Kurz svojou úrovňou a obsahom nie je možné porovnávať s inými podobnými na trhu.

 

 

lektor a fotograf  Lubo Špirko

 

photovia.sk Veľké množstvo kvalitných informácii k tejto téme najdete aj v tomto výukovom videu.

lacný foto kurzPrihlásiť na kurz